Teksan Sanayi St. Kırşehir Sk. C Blok No: 3/10C Odunpazarı (Garanti Bankası Arka Sk. İlk Solda)phone_in_talk(0505) 112 26 26location_onKONUM

Hakkımızda

ESKİŞEHİR OTO EKSPERTiZ OTO EXPERIA

Eskişehir oto ekspertiz Tam bağımsız kurumsal kimliği ile %100 müşteri memnuniyetini birincil hedefi olarak prensip edinmiştir.

İkinci el araç piyasasında alıcıların ve araç sahiplerinin araçları hakkında merak ettikleri her şeyi bilmeleri temel haklarından birisidir. Fakat bilgi edinebilecekleri bağımsız kuruluş bulmaları neredeyse imkânsız hale gelmiştir. OTO EXPERIA'nın kuruluş amacı bu açığı kapatarak toplumun güven ve huzur içerisinde alışveriş yapabilecekleri zemin hazırlamak ve sektörde ki diğer firmalara örnek bir kuruluş olmaktır.

Teknolojinin sınırlarını zorlayan test ve kontrol cihazları ile OTO EXPERIA araç hakkında elde edilen bütün veri ve parametreleri "DETAYLI Eskişehir EKSPERTİZ RAPORU" formatında müşterilerine analiz etmektedir.

Oto ekspertiz sistemlerine ve bilimsel yorum yapabilme yetisine güvenen OTO EXPERIA sıfır hata ile araçları kontrol etmektedir.

Eskişehir Oto Ekspertiz OTO EXPERIA sertifikalı kalite kontrol uzmanları tarafından araçları gerçek yol şartlarına göre test eder. Ülkemizin farklı coğrafyalarında da müşterilerinin içinin rahat olmasını ilke edinmiştir.

"AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN!" sloganı ile sektörde öncü olmayı kendisine görev edinen OTO EXPERIA müşterilerinin mutluluğu ve güveninin en büyük sermayesi olduğunu bilincini taşımaktadır.

 

Eskişehir Oto Ekspertiz

 

OTO EXPERIA " Eskişehir Ekspertiz" Markasına sahip ilk ve tek ekspertiz firmasıdır

Son Model 4. Nesil ölçüm ve test cihazları ile araçlar 501 noktadan kontrol edilerek raporlanır. Elde edilen veri ve parametreler analiz edilerek ekspertiz yaptıran değerli misafirlerimize en anlaşılır şekilde yorumlanır. Bütün raporlar bir dosya haline getirilerek teslim edilir.Aklınızdaki bütün sorulara doğru cevapları bulacağınız OTO EXPERIA tam bağımsız ve profesyonel bir oto ekspertiz merkezidir.

Eskişehir expertiz denilince pek çok kullanıcının tercih ettiği firmamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Hiçbir zaman "Tarafsızlık" konusunda ödün vermediğimiz gibi en kaliteli hizmeti sunmayı da kendimize en temel kural edindik.Hiçbir ekspertiz firmasının "macunlu" kısımları söylemediği günümüzde araçtaki en ufak İŞLEM, MACUN ve TADİLATI söylemeye devam edeceğiz.

 

Ekspertiz Nedir

 

Otomotiv işin ehli fikiri alma mananına gelen otoekspertiz, yöntem ve estetik yönden araçların değerlendirilmesi için kullanılıyor. Özellikle ikinci el vasıta alımında hayati ehemmiyet taşıyan oto uzman işleminde vasıta içindeki yöntem aksam, aygıt ve ekipmanlar profesyoneller doğrulusunda detaylıca incelenip raporlanıyor.

Eskişehir Oto Ekspertiz Üstünlükleri

Eskişehir Oto Ekspertiz esnasında eksperler sıradan kullanıcıların göremeyeceği ya da önemiyetini ayırt edemeyeceği birçok meselesi belirleme edebiliyor.
Aracın hasar geçmişini, ilçe ertesi değişikliğe uğrayan parçaları, orijinal olan ya da olmayan aksamı müstakbel alıcıya belirten vasıta uzman raporu, yazılı ya da malumat sunumu şeklinde kullanıcıya ulaştırılabiliyor.
Eskişehir Oto Ekspertiz , "temiz", "hasarsız", "az kullanılmış" gibi satıcı doğrulusunda verilen bulguların teyidi için tarafsız bilgileri ihtiyaç duyulan görülüyor.

Satıcı için verilen bulguların garantisi olan ve satış işlemlerinden ardından meydana gelebilecek meseleler karşısında satıcıyı da savunacak olan rapor, alıcının ise araca gerçekleştireceği masrafın aracın kıymetini karşılayıp karşılamadığını öngörüyor.

 

Eskişehir Oto Ekspertiz Neleri Kapsıyor?

 

Eskişehir Oto Ekspertiz.
Otomobil deneme gerçekleştiriliyor ve yöntem yeterlilik eksperlerce puanlanıyor.
Hasar kaydı olmamasına karşın ağır hasarı ya da değiştirilen parçaları olan vasıtalar bu testlerle belirleniyor.
Temiz görünen fakat yıpranmış olan, meseleleri kamufle edilen arabaların birçok sorunu eksper fikiri ile meydana çıkıyor.

 

Eskişehir Oto Ekspertiz Nasıl Exper Yapılıyor?

 

Eskişehir Oto Ekspertiz bir uzman işleminde çoğu yöntem aygıt kullanılıyor.
İlk olarak motor teste alınarak vaziyeti belirleniyor.
Bilgisayar ve eksper fikiri ile boya, kaporta, parça ve hasar vaziyetleri ile ilgili rapor hazırlanıyor.
Aracın mekanik yetkinliği ile kaporta ve boya gibi estetik vaziyeti için görüş bildiren eksprlerin değişik olması teklif ediliyor.

Alanında eksper olan ustaların görüşlerinin sonrasında DYNO muayenesi, yol simülasyonu, motor kuvveti, sürtünme kayıpları, tork, şanzıman Aralık ve tekerlek kuvveti ölçümü inceleniyor.
El freni testi ile aracın güvenlik meselesi olup bulunmadığı belirleme edilirken, frenleme ölçümleri hassaslıkla gerçekleştiriliyor.

 

Ücretlendirme

 

Araç expertiz fiyatı, raporu verecek firmaya, uzman kapsamına, vasıta özelliklerine ve bireyin taleplerine göre farklılık gösterebiliyor.
Tam teşekküllü raporlama alım ve satım işlemlerinde önerilirken, kişilerin ek gereksinimleri tarafında yapılacak prosedür paketleri genişletilebiliyor.

Ekspertiz fiyatları belirlenirken müşteriler kalem kalem giderleri ve prosedür bedellerini öğrenebiliyor.
Rapor ayrıntıları, sunu biçimi, görüş bildirecek eksper adedi, eksprlerin ve yöntem aksamın yetkinliği maliyet değişikliklerini gerekçelendiriyor.
Her gereksinime, bütçe ve araca makul bir seçenek bulunabiliyor.

İkinci el vasıta alım satımında hayati ehemmiyet arz eden işlemler için kasko/sigorta sayfasından öneri alabilir, gereksinim duyduğunuzda eksper müşteri temsilcileri aracılığı ile sorularınıza profesyonel cevaplar bulabilirsiniz.

 

a.

 

İkinci el vasıta piyasasında olabilecek hileler ve Eskişehir Oto Ekspertiz saklı kalan kabahatler ardından alıcının mağdur olmasına neden oluyor. alıcı ve satıcının arasında bir yüklenici bir firma vazifiyeti görüyor. Aracı satan kişide vasıta ile ilgili ayrıntılı istihparata sahip olmayabiliyor. Kendi sattığı vasıta ile ilgili ayrıntılı malumat vermek işine gelmeyebiliyor.

Ticari çıkarları menfaatleri için ne yazık ki en güvendiğinizden dahi zarar görebiliyorsunuz. Zarar görmemeniz ve mağdur olmamanız için oto uzman gerekmektedir. Eskişehir Oto Ekspertiz firmasında neler yapılır? Bu görev karşılığında neler gibi programlar alırsınız? Kaporta boya muayenesi ile aracın önceden bir kazaya karışmadığı orijinal boyasının dışında boyanıp boyanmadığı bunun yanında fabrikanın koymuş bulunduğu kaporta aksamının parçalarının değişip değişmediğinin kontrolüdür. Güzel ülkemizde fabrikanın dışında boyanan araçlarda kıymet kayıpları yaşanıyor.

Fabrikanın dışında boyanan araçlarda son model de olsa külüstür model de olsa şayet kayıpları kaçınılmaz oluyor.
Özellikle de tavan boyasının kıymet kayıbına devasa tesiri var. Tavanı boyalı bir vasıta takla atmış muamelesi görüyor. Dolayısıyla kıymet kayıbı kaçınılmaz oluyor. Eskişehir Oto Ekspertiz Tavanı boyalı bir aracı bilmeden satın aldığınızda satarken zarar edebiliyorsunuz. Bunun yanında önceden kazalı bir aracın gelişi güzel onarım edilmesi.

Üşenilip düzgün bir işçilik yapılmaması can ve mal güvenliğinizi de tehlikeye atabilir. Şaselerinde prosedür olan ve düzgün bir işçilik ile onarım edilmeyen Eskişehir Oto Ekspertiz araçlarda düz yolda giderken sağa ya da sola çekmeler olabilir. Bunun yanında bir ilçe sırasında vasıta ortadan ikiye ayrılabilir. Mutlaka böyle vakaları duymuş ya da görmüşsünüzdür. LİFT üstünde yapan olabildiğimiz kontrollerde aracın altında saklı gizli bişi kalmıyor.

 

b.

 

Şase uçları davlumbaz içleri gibi çoğu ayrıntıyı eksper elemanımız inceliyor ve rapor ediyor. Liftin dışında boya kalınlık ölçer cihazlar ile boyanın ölçüm kalınlığını ayrıntılı bir şeklinde muayene edip rapor ediyoruz. yapmış olabildiğimiz işlemlerde kötü sürprizler ile karşılaşmamak için oto uzman yaptırmak lazım olur.

Eskişehir Oto Ekspertiz yapan olabildiğimiz bir başka program ise motor vaziyetini muayene edip dyno metre üstünde efor ölçümünü inşa etmek. Dyno profesyonel manada motor efor testlerini inşa etmek yerine imal edilen bilgisayar sistemi ile gayret gösteren nihai teknoloji bir makine.

Dyno ile motor gücünü fren deneme ile frenlerini, süspansiyon deneme ile amortisörlerini
arıza belirleme cihazı ile vasıta beyninde olabilecek bozukluk kayıtlarını bilgisayar test cihazı
ile de aracın kaporta ve boya aksamını kontrolden geçirmek sizin menfaatinize olacaktır.
Son model yeni nesil cihaz ve makineler kullanan

Eskişehir Oto Ekspertiz doğru ve net bulgular ile müşterilerine sunu yapıyor.
Yılların birikimi ve deneyimi ile teknolojiyi birleştiren Eskişehir Oto Ekspertiz ayrıntılı otomobil , araç ekspertizinde kaliteden taviz vermeden uzman uzman ekibiyle rapor
çıkartıyor.Firmanın uzun senelere dayalı olan geçmişi ve kadro müşterileri emniyet sağlıyor.
2.ci el vasıta alırken eskişehir oto ekspertiz yaptırın içiniz rahat gönlünüz ferah olsun.

 

Eskişehir Oto Ekspertiz AİLESİ